استقبال اکثر اصناف کشور از حضور سید ابراهیم رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری

استقبال اکثر اصناف کشور از حضور سید ابراهیم رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری
اردیبهشت 27, 1400
136 بازدید

عضو هیئت رئیسه اتاق اصناف ایران بر استقبال اکثریت اصناف کشور از حضور سید ابراهیم رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ تأکید کرد.

عضو هیئت رئیسه اتاق اصناف ایران با اعلام استقبال اکثریت اصناف کشور از حضور سید ابراهیم رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ بیان داشت: اعلام حمایت و دعوت اکثریت خانواده بزرگ اصناف کشور را از آیت الله رئیسی در روزهای گذشته اعلام و طی نشستی با مهندس نیکزاد نایب رئیس مجلس نیز بر این خواسته تاکید نمودیم.

ابراهیم درستی افزود: خوشبختانه امروز شاهد اعلام حضور آیت الله رئیسی در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران بودیم. قطعا با حضور و نگاه عدالت محور ایشان شاهد افق روشنی در آینده مدیریت اجرایی کشور خواهیم بود.

نایب رئیس اول اتاق اصناف تهران تاکید کرد: آیت الله رئیسی در شرایط بسیار سختی وارد عرصه انتخابات ریاست جمهوری شده اند و این نشان از روحیه مسئولیت پذیر و انقلابی ایشان دارد. با حضور ایشان در جایگاه سیزدهمین رئیس جمهور، اصناف کشور خواهان اجرای عدالت و احیاء جایگاه حقیقی خود هستند.

درستی در پایان تصریح کرد: از مهمترین مشکلات امروز کشور مسئله اقتصاد و معیشت مردم میباشد و اصناف به عنوان مهمترین رکن اقتصاد در کشور و بازوان ستبر انقلاب با ۴۰۰ اتاق اصناف، ۸۳۰۰ اتحادیه و بیش از ۳ میلیون واحد صنفی، با جامعه ای حدود ۲۰ میلیون نفری آمادگی همکاری همه جانبه با آیت الله رئیسی در راستای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی، دغدغه های مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و رسیدن به خواسته های به حق اصناف کشور را دارند.

برچسب‌ها:, , , , , , , ,