اخبار مهم

حمایت گسترده تشکل‌ها و اتحادیه‌های تخصصی حوزه تولید و تجارت از فاطمی امین

باید منتظر ماند و دید که سه‌شنبه، دهم آبان‌ماه نگاه تخصصی و حرفه‌ای در مجلس شورای اسلامی تأثیرگذارتر است یا نطق‌های پرشور احساسی و جو رسانه‌ای!

اشتراک گذاری
۰۷ آبان ۱۴۰۱
2282 بازدید
منبع : آخرین خبر
کد مطلب : 2677

از همان روزهای آغازین درحالی‌که کمتر از چند ماه از آغاز به کار دولت سیزدهم می‌گذشت، تعدادی از نمایندگان زمزمه‌های استیضاح سید رضا فاطمی امین را مطرح کرده و همچنان نیز پیگیر هستند.

۲۷ مهرماه امسال در حالی اعلام وصول استیضاح فاطمی امین مطرح شد که هم‌زمان آمارهای مرکز آمار، نشان‌دهنده رشد اقتصادی کشور و به‌خصوص بخش صنعت و تجارت بود. در یک سال گذشته مهم‌ترین نقد منتقدین موضوع خودرو بوده است.

فارغ از این‌که آمارهای رسمی، رشد خیره‌کننده شاخص‌های مختلف بخش‌های صنعت را نشان می‌دهد، حتی شاخص‌های حوزه خودرو نیز بیانگر جبران عقب‌ماندگی ۲۰ساله صنعت خودرو کشور در همین مدت کوتاه چندماهه از روی کار آمدن فاطمی امین است.

در این میان صنوف، سندیکاها و اتحادیه‌های تخصصی کشوری که عملکرد مثبت وزارت صمت در دوره فاطمی امین را به‌دور از فضاسازی‌های سیاسی لمس کرده‌اند، متفاوت با رویه مرسوم سالیان قبل، نامه‌های متعددی را به مقامات ارشد کشور، ریاست مجلس شورای اسلامی و … با محوریت اعلام حمایت و هشدار نسبت به تغییر زودهنگام وزیر جوان ارسال کرده‌اند. باید منتظر ماند و دید که سه‌شنبه، دهم آبان‌ماه نگاه تخصصی و حرفه‌ای در مجلس شورای اسلامی تأثیرگذارتر است یا نطق‌های پرشور احساسی و جو رسانه‌ای!

2.7 3 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x