اخبار مهم

در ۱۳ آبان هیمنه‌ی پوشالی استکبار در هم شکست

استکبار، بخشی از سلطه و هیمنه خود را مدیون پروپاگاندای دیکتاتورمآبانه‌ی رسانه‌ای با «مرعوب ساختن مردم» و تبلیغات رعب‌انگیز و بزرگ‌نمایی قدرت از درون تهی خود است و ما در گام دوم انقلاب اسلامی وظیفه داریم با جهاد تبیین رعب را شکست و پوشالی بودن قدرت استکبار را عیان نماییم.
اشتراک گذاری
۱۱ آبان ۱۴۰۱
422 بازدید
منبع : نفس تازه
کد مطلب : 2773

معاون سیاسی حزب مؤتلفه اسلامی گفت: روز تسخیر لانه جاسوسی و «روز جهانی مبارزه با استکبار» وعده قرآن به مؤمنین است که دیوار بلند و البته پوشالی استکبار که حصار آنها بود فروریخت و نیز روز استکبارستیزی است. مناسبت‌های مهمی در این روز رخ‌داده است که می‌توان از آن به‌عنوان نقطه عطف نهضت انقلاب اسلامی یاد نمود، روز تبعید امام خمینی (ره) است که در پی اعتراض به قانون کاپیتولاسیون و سلطه آمریکا، و خروش بر ضدّ حکومت طاغوت، دستگیر و تبعید شدند، روز «دانش‌آموز» و یادآور شهدای دانش‌آموز و دانشجو در دانشگاه تهران در روزهای نهضت است، هم روز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان مسلمان پیرو خطّ امام و رهبری است که امام راحل، آن حرکت را انقلابی بزرگ‌تر از انقلاب اوّل به شمار آوردند.

وی گفت: در قرآن هم «علم» توأم با هم «جهاد» معیار ارزش است و در ۱۳ آبان، علم و جهاد گوهر استقلال انقلاب اسلامی و استکبارستیزی را در این همراهی دنبال نمودند و این بزرگ‌ترین دستاورد انقلاب اسلامی بود که با نفی سلطه‌ی آمریکا، هیمنه‌ی پوشالی استکبار و ببر کاغذی را در هم شکست.

مهدی عرب صادق گفت‌:  مبارزه‌ای را که امام و امت با آمریکا و دست‌نشاندگان او آغاز کردند، نشان روشنی از تیزبینی و هوشیاری «مرجعیت شیعه» بود.

مهدی عرب صادق ادامه داد: این روز نماد استکبارستیزی است و البته یک جلوه استکبار در درون است، باید مراقب عقاید نفوذی مستکبرانه در خود باشیم و روحیه ضداستکباری را، با همین توجه و مراقبت از خود زنده نگه داریم که اگر این نشود، ‌ منشأ و آغاز شکست همین نقطه است که خود و نظرمان را برتر از دیگران  بدانیم و غافل شویم از اینکه روشنایی وجودی ما از آفتابی است که ما ذراتی از آن هستیم و آن خورشید ولایت است.

این فعال سیاسی اصول‌گرا در ادامه گفت: استکبار، بخشی از سلطه و هیمنه خود را مدیون پروپاگاندای دیکتاتورمآبانه‌ی رسانه‌ای با «مرعوب ساختن مردم» و تبلیغات رعب‌انگیز و بزرگ‌نمایی قدرت از درون تهی خود است و ما در گام دوم انقلاب اسلامی وظیفه داریم با جهاد تبیین رعب را شکست و پوشالی بودن قدرت استکبار را عیان نماییم.

وی در پایان گفت: می‌توان باتکیه‌بر داشته‌های داخل کشور و ظرفیت‌های جوانانمان و بدون تکیه بر دیوار سست و کج آمریکا علیه استکبار و ضد استعمار حرکت کرد و جریان‌های سیاسی و برخی رسانه‌های استکباری در داخل، فرصت باقیمانده را در جهت پیوستن به جبهه حق قدر بدانند چرا که غبارها زدوده شده و وسط ماندن با توهم خود اکثریت پنداری، آن‌ها را دچار خسران خواهد نمود.

 

 

 

1 1 رای
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x