شما کابینه را انتخاب کنید

شما کابینه را انتخاب کنید
تیر 4, 1400
30891 بازدید

نفس تازه، فرصتی را فراهم آورده است تا ایرانیان، با معرفی نفرات پیشنهادی خود برای حضور در کابینه دولت سیزدهم، در مسیر تحقق دولتی مردمی، گامی مؤثر بردارند.

پس از  اعتماد مردم ایران به سید ابراهیم رئیسی و مسئولیت محوله به وی در راستای تشکیل دولت مردمی برای ساخت ایران قوی، «نفس تازه»، در راستای مسئولیت‌های خود در قبال جامعه و برای دفاع از خواست و حقوق مردم، با ایجاد صفحه‌ای اختصاصی از مخاطبین خود خواسته است تا افراد پیشنهادی خود برای حضور در مسئولیت‌های مختلف دولت سیزدهم را معرفی نمایند.

نفس تازه به دنبال این است تا با جمع‌اوری نظرات مردمی در این رابطه، با انتقال آن‌ها به رئیس جمهور منتخب، در مسیر تحقق دولتی مردمی گامی اساسی برداشته و با ایجاد پلی میان ملت و دولت، در این مسیر حرکت کند.

علاقه‌مندان و مخاطبین گرامی می‌توانند با مراجعه به بخش ویژه «معرفی کابینه»، در بخش منوی بالای سایت، اسامی نفرات پیشنهادی خود برای تصدی جایگاه‌های مختلف موجود در کابینه دولت سیزدهم را ثبت نمایند.

با توجه به اینکه فقط یکبار امکان ارسال کابینه پیشنهادی با کدملی شما میسر است، لذا قبل از ارسال نهایی نسبت به نهایی شدن فرم اطمینان حاصل نمایید

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , ,