اخبار مهم

صریح و بدون تعارف با ایت الله رئیسی

سید ابراهیم رئیسی منتخب مردم در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در نخستین گفتگوی تلویزیونی خود مهمان برنامه بدون تعارف شد.

اشتراک گذاری
۰۵ تیر ۱۴۰۰
181 بازدید
کد مطلب : 1482

سید ابراهیم رئیسی منتخب مردم در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در نخستین گفتگوی تلویزیونی خود مهمان برنامه بدون تعارف شد.

به گزارش نفس تازه به نقل از صدا و سیما، متن کامل گفتگوی برنامه بدون تعارف با سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور منتخب مردم به این شرح است؛
مجری: سعادت داریم که این قسمت از برنامه بدون تعارف رو از حرم مطهر امام رضا علیه السلام تقدیم شما کنیم و قرار است گفتگو کنیم با میهمانی بسیار ویژه.
حاج آقا سلام عرض می کنم خدمت شما خیلی متشکرم که فرصت گذاشتید باز هم در برنامه بدون تعارف خدمت حضرتعالی باشیم.
آقای رئیسی: سلام علیکم، سلام به شما و به همه همکارانتون و بینندگان بسیار عزیز و گرامی.
مجری: جای بسیار عزیزی قرار داریم و با حضرتعالی گفتگو می کنیم، چی شد که به عنوان رئیس جمهور منتخب ملت ایران اولین سفر رو مشهد مقدس انتخاب کردید؟
آقای رئیسی: من زندگیم رو مرهون امام رضا علیه السلام می دانم از کودکی و نوجوانی که مشهد مقدس بودم و وقتی که رفتم قم در دوران مسئولیت های مختلف همواره ارتباطم را با وجود مقدس حضرت رضا علیه السلام ارتباطی بسیار سازنده می دیدم در همه شئون زندگیم و در این دوران هم معتقد بودم که قبل از هر اقدامی خدمت امام رضا علیه السلام برسم و از ایشان تشکر کنم و مدد بخواهم برای حرکت آینده در جهت خدمت به مردم ان شاء الله
مجری: حضرتعالی اهل مشهد هستید؟
آقای رئیسی: بله.
مجری: تا چند سالگی مشهد زندگی می کردید؟
آقای رئیسی: تا تقریبا ۱۴ سالگی مشهد بودم.
مجری: چندمین فرزند خانواده ای؟
آقای رئیسی: من سومین فرزند خانواده.
مجری: پدر حضرتعالی چه شغلی داشتند؟
آقای رئیسی: ایشان هم روحانی بودند در کسوت روحانیت و خدمت به دین بودند پنج ساله بودم که مرحوم شدند.
مجری: دوران جوانی و نوجوانی چطور گذشت؟ سخت بود؟
آقای رئیسی: بالاخره از جهت اقتصادی چون پدر نداشتیم زندگی خاصی داشتیم اما دوران طلبگی فضای روحانی و معنوی خوبی اساتید ما و دوستانی که همراه ما بودند داشتند لذا جبران بعضی از کمبودهای اقتصادی را صفای دوران طلبگی اون طلبگی جبران کرد.
مجری: شما کار هم می کردید؟
آقای رئیسی: سه ماه تعطیلی کار می کردم بعضی از ایام دیگر هم کار می کردم در کنار درس چه دورانی که طلبه بودم و چه حتی در دوران مدرسه ابتدایی هم گاهی کاری که در حدی که بچه ای در این سنین ازش بر بیاید هیچ زمانی یادم نمی آید که در دورانی که نوجوان بودم همراه با درس بدون کار باشم.
مجری: الان مادر گرامی در مشهد زندگی می کنند؟
رئیس جمهور منتخب مردم ایران: بله، مشهد هستند
مجری: محله اعیان نشین مشهد؟
آقای رئیسی: نخیر، جزو محله های اعیان نشین نیست.
مجری: چقدر کمک کرد به شما دورانی که در آستان امام رضا علیه السلام بودید که با دغدغه های مردم آشنا بشید؟
آقای رئیسی: من در آستان قدس یک مفهومی را اینجا در دوران تحول در آستان قدس مطرح کردم این هم باز به برکت خود حضرت رضا علیه السلام بود اون توسعه مفهوم خدمت، خادم و مخدوم بود با نگاه به اینکه نیازمندانی اطراف حضرت رضا علیه السلام هستند و اینها می آیند در خانه امام رضا علیه السلام گرفتاری هایی دارند هرچه از این گرفتاری ها را ما بتوانیم به نام امام رضا علیه السلام حل کنیم حتما مورد رضای حضرت رضا علیه السلام است. الان هم به نظرم می رسد که باید با درد مردم آشنا شد و باید در کنار مردم بود و این برای من یک نعمتی است که همواره با مردم باشم هم در مردم باشم و هم اطلاع داشته باشم از کار مردم و بنا دارم این ارتباط با مردم را ان شاء الله محدود نکنم به نظرم می شود جمع کرد بین هم نظراتی که دوستان حفاظتی دارند و هم بین ارتباط با مردم این دو تا را و باید با هم جمع کرد.
مجری: همین را می خواستم خدمت حضرتعالی بگویم تیم حفاظتی شما انصافا چون ما دیدیم خیلی تعامل دارند و راه می آیند چه با مردم چه با رسانه ها می خواهم بدانم الان هم که در این جایگاه ریاست جمهوری قرار می گیرید این تعامل هست؟ یعنی شما همچنان در بین مردم خواهید بود؟
آقای رئیسی: باید اتفاق بیفتد چون خواست من از دوستانی که به آنها زحمت می دهیم به عنوان حفاظت همواره این بوده که ضمن این که کار حفاظت را انجام می دهند باید کاری انجام بدهید که حتما ما رابطه مان با مردم محدود نشود چون به این ارتباط من نیازم دارم یعنی برای فهم مسایل از کف بازار, از کف خیابان, از کف جامعه, وقتی میگن شنیدن کی بود مانند دیدن یعنی همین. یعنی این ارتباط را من برای خودم نه به عنوان یک مسئول بلکه برای بسیاری از مدیران ضروری می دانم
مجری: می خواهم بدونم مردم این رفتار و منش شما را تغییری در آن نمی بینند؟
آقای رئیسی: ان شاء الله بنایم بر این است که تغییر نکند اصلا با روحیه من نمی سازد خیلی.
مجری: در این چند شبی که از انتخاب شما می گذرد بیشتر به چه چیز فکر کردید؟ دغدغه شما چی بود؟
آقای رئیسی: بیش از همه چیز مساله اشتغال ذهن من را خیلی مشغول کرده است، موضوع کرونا که مردم مبتلا به آن هستند ذهنم را مشغول کرده و مساله ای که هم به مردم وعده دادم و هم امکانش را در کشور می بینیم مساله مسکن رو اما یک چیزی که از همه اینها مهمتره و اینها را می تونه حل کنه و اگه اون حل نشه اینها حل نمیشه نظام اداری سالمه ساز و کار نظام اداری سالم از دغدغه های جدی منه.
مجری: حاج آقا شاید خیلی ها از شما توقع معجزه دارند که خیلی از مشکلات معیشتی، اقتصادی در همین چند ماه ابتدایی که دولت را تحویل می گیرید حل شود. چه صحبتی با مردم دارید.
آقای رئیسی: بعضی از اقدامات زمان بر است خود مردم عزیز ما توجه دارند و بحمدالله آگاه هستند. چیزی که باید بدانند این است که من و همکارانم تلاش شبانه روزیمان را خواهیم کرد برای اینکه زمینه رفع مشکل بیکاری را فراهم کنیم و اشتغال ایجاد کنیم یا مساله مسکن را کلید بزنیم. این هم خب زمان می برد امیدواریم ان شاء الله مثل زمان برخی از موارد که مردم را ناامید می کند نباشد بلکه بسیار زودتر از آنچه که فکر می کنیم به نتیجه برسیم. این تصور هم بی جا نیست چون وقتی انسان انگیزه اش را داشته باشد، برنامه هم داشته باشد، نیروی جوان کارآمد هم در کنارش باشد انجام این کارها کار سختی نیست.
مجری: این روزها چهره های مختلف چقدر درخواست ملاقات با حضرتعالی دارند؟
آقای رئیسی: مسئولان مختلف درخواست ملاقات داده اند اما من سعی می کنم ملاقات هایم صرف ملاقات تبریک نباشد چون چیزی ازش برای مردم برنمی آید باید نشست ما با هر کسی یک ثمره ای برای دولت آینده باشد لذا من ملاقات هایم را تبدیل کردم به یک نشست کاری یعنی اگر آقایان مسئولین می آیند پهلوی من، من خدمتشون می رسم شروع می کنیم یه بحث هایی که باهم چگونه می تونیم همکاری کنیم تقریبا بدون استثنا هر ملاقاتی تا به حالا بوده و بعد از این هم برنامه بگذاریم تبدیلش کردم به یک نشست کاری که ازش یک نوعی از همکاری فیمابین ما و اون دستگاه مربوطه یا اگر نه آقایان وزرا دیداری دارند یک گزارشی از عملکرد بدهند و یک پیشنهاداتی بدهند که در مجموعه شان چه کارهایی باید انجام بشود؟ چه کارهایی قصد داشتند بکنند و موفق نشدند و برای چه موفق نشدند در وزارتخانه انجام بشود یعنی برود به طرف یک دیدار کاملا کاری برنامه ام این است که دیدارها غالبا تشریفاتی و صرف تبریک نباشد. آقایان محبت دارند تبریکات را گفتن به نظرم مردم از ما توقع دارند که نشست ها نشست کاری باشد.
مجری: گمانه زنی هایی هم می شود درباره کسانی که قرار است با شما همکاری کنند؟
آقای رئیسی: گمانه زنی هایی که در رسانه ها می شود دقیق نیست و من خواهش می کنم دوستان به خودشان زحمت ندهند اگر پیشنهادی دارند حتما ما را مطلع کنند, ما سامانه ای ایجاد و شاخصه های را اعلام می کنیم در آنجا همه نخبگان، صاحب نظران، دغدغه مندان مردم، انقلاب، پیشنهادات و نظراتشان را بدهند ما به نظرات مردم احترام می گذاریم.
گروه ها و تشکل های سیاسی هر کس که پیشنهادی دارد بدهد اما این که گمانه زنی کنند که آقای زید، عمر یا چه کسی، هم این که او اسمش مطرح شود و چیزی اتفاق نیافتد، بعدا موجب مشکل شود به نظرم به جای این گمانه زنی ها, پیشنهاد درستی بدهند.
مجری: قرار است همه مدیران از رده بالا تا به پایین در کشور عوض شوند؟
رئیسی: ما بنا را بر این گذاشتیم که با همه عزیزان که در جای جای دولت مشغول به کار هستند به شرط توجه داشتن به دغدغه هایی که این دولت دارد، شرط همکاری با دولت قبول داشتن من نیست، کسی که کرامت مردم را حفظ کند،‌ به دغدغه های مردم توجه کند، گره گشایی از کار مردم بکند، می تواند همکار این دولت باشد.
من عقیده دارم به شایسته سالاری، معتقدم شایستگی امر مهمی است و شایسته سالاری هم محور کار ما خواهد بود.
این که احیانا شخص در چه گروه و جناح و سلیقه است چه گروه سیاسی، این مورد توجه ما نخواهد بود.
یعنی چند تا شاخصه مهم در کار کردن دارم، یک کارآمدی، دو فسادستیزی، روحیه انقلابی، مردمی بودن و این ها مسایلی است که می شود با یک مسئول و مدیری کار کرد و کسانی که این شرایط را داشته باشند حتما همکار ما خواهند بود ان شاء الله.
مجری:‌ از بستگان و نزدیکان چقدر استفاده می کنید؟ اصلا این کار را قبول می کنید؟
رئیسی: بستگان و نزدیکان من که الان هم در دستگاه قضایی هستم به هیچ عنوان دخالت در کار من نمی کنند،
تاکید من این بوده ، ارتباط با من از طریق اقوام و خویشان نیست، ارتباط با من از طریق سامانه هایی است که آدرسش در اختیار مردم قرار خواهد گرفت، که مردم بتوانند با من حرف هایشان را بزنند، یک جاهایی هم که با مردم نشست داریم ، همین طور در ایام انتخابات من نشست هایی با مردم داشتم که این نشست ها کمتر کسی که کاندیداست داشته باشد ، مثلا من به دانشگاه تهران رفتم و نشست دانشجویی داشتم، این نشست ها را حتما بعد از این که دولت کارش راه بیافتد ما باید ادامه بدهیم.
برای این که ما باید در جریان دیدگاه های مردم قرار بگیریم، این کار را هم ما بنا داریم هم در دولت برای کار با بدنه دولت و هم ارتباط با مردم انشاء الله ادامه بدهیم.
مجری: حاج آقا شما اهل کار سفارشی هستید؟
رئیسی: اگر توصیه به حق است، کسی نامه ای می نویسد،‌ یا کسی می گوید، توصیه به حق می کند و توصیه به حق این است که این جا دارد حقی ضایع می شود، یا یک حقی داده نمی شود، این جا توصیه به حق است.
تواصی به حق اشکال ندارد، اما اگر کسی بخواهد حقی را باطل کند ،‌ باطل را حق کند، ظلمی شود، پارتی بازی کند، روابط ناسالمی را برقرار کند، بخواهد دنبال رانت و رانت خواری و ارتباطات ناسالم باشد،‌ حتما باید جلوی اش گرفته شود و من نه خودم،‌ باید همه دولت جلوی هر رابطه ناسالمی حساس شود، اونی که وضعیت را به صورتی که الان هست کشانده که مردم ناراضی اند، روابط ناسالم است،‌ روابط ناسالم باید جلوی اش گرفته شود، هر کس در هر جایی که هست باید این روابط ناسالم را سد کند، به هیچ وجه اجازه نمی دهیم این روابط ادامه پیدا کند.
مجری: در قوه قضاییه حرف تان این بود که خط قرمزی نداریم، این جا در دولت هم همین طور است؟
رئیسی: در دولت هم همین طور است ، من در همه سطوح به همکارانم به صورت روشن و شفاف خواهم گفت این جا شرط همکاری، کار است و کار است و کار .
مجری: حاج آقا در این چند سال اخیر به خصوص اوقات فراغت شما داشتید؟
رئیسی: یادم نیست، مرخصی ، اوقات فراغت, این ها در ذهنم خیلی نیست، نه در ایام اخیر،‌ ایام قبلش هم همین طور است.
مجری: فکر کنم در جایگاه ریاست جمهوری نوه های تان ،‌ پدربزرگ شان را نتوانند خیلی زود به زود ببینند با این تعاریفی که داشتید؟
رئیسی: انشاء الله که من بتوانم هم به کارم برسم و هم احوال آن ها را بپرسم.
مجری: یاد تصویر حضرتعالی و حاج قاسم افتادم، در حرم امام رضا (ع) اگر صلاح می دانید آن خاطره را بگویید.
رئیسی: خدا رحمت کند حاج قاسم را ، هر وقت که به مشهد مشرف می شد خدمت شان می رسیدم و از نزدیک با ایشان صحبت می کردم، درباره مسایل مختلفی صحبت می کردیم.
یک بار ایشان مشرف شدند خدمت حضرت رضا(ع) ، مراسم غبارروبی بود و من دوست داشتم که ایشان در مراسم غبار روبی باشد، حاج قاسم هم بیرون از ضریح مطهر در کنار همه مردم ایستاده بودند، یعنی مردم که منظور همان خدام حضرت که حالی پیدا کرده بودند ایستاده بودند،‌ایشان هم همین طور،‌ من نگاه کردم از شبکه های ضریح مطهر ، دیدم که حاج قاسم خیلی گریه می کند و حالی دارد، به دوستان گفتم که حاج قاسم را بگویید به داخل ضریح مطهر بیاید، این کاری که من کردم خیلی مرسوم نبود در مشهد، یعنی خیلی که نه، اصلا مرسوم نبود، چون طبیعتا حاج قاسم مهمان بود و در مراسم قرار بود شرکت کند، نه این که بیاید در ضریح مطهر ، ولی من گفتم بیاید در ضریح مطهر، حسم هم این بود که ایشان نقشی که در دفاع از حرم اهل بیت داشته است ، در سوریه و در جای جای این منطقه ، نقشش ، نقش بسیار برجسته بوده، خادم حضرت است و خادم برجسته حضرت است، چرا نتواند به داخل ضریح بیاید، آمد به داخل ضریح و حالی داشت، صفایی داشت ،‌ قبر مطهر حضرت رضا(ع) ، تصاویرش هم الان موجود است و من تصورم این است که همان جایی که به یاد یاران شهیدش افتاده بود و هم خیلی از حضرت امام رضا (ع) شهادت را می خواست همان جا بود، یعنی همان زیارت بود.
مجری: حاج آقا در قوه قضاییه شما روند تحولی را آغاز کردید، که همه می دانند اتفاقات خیلی خوبی افتاد، حالا با حضور شما در دولت، این روند تحولی ادامه پیدا می کند یا متوقف می شود؟
رئیسی: ببینید سند تحولی که ایجاد شده ،‌ حتما سندی نیست که متکی به من باشد، حتما ریل گذاری که شده این ریل گذاری حتما توسط عزیزان بعد از بنده ادامه پیدا خواهد کرد، حتما انشاء الله.
منتها این سند،‌ سندی نیست که بخواهد بندی به آن اضافه نشود، چرا ، هر سندی باید در حال ارتقا باشد، ریلی که ما قرار دادیم در ارتباط با سند تحول، به نظرم می رسد که عزیزان بعد از ما نیز ادامه خواهند داد.
مجری: من وظیفه است که یک بار دیگر از شما تشکر کنم ، می دانم که در این سفر فشرده که داشتید ، وقت گذاشتید و خیلی ممنونم و می خواهم که در پایان برنامه بدون تعارف ترین جمله تان را ملت بزرگ ایران هر چی صلاح هست، بفرمایید.
رئیسی: مردم عزیزمان بدانند که ما به لطف خداوند متعال اراده کردیم که مشکلاتی که مردم با آن درگیرند، انشاء الله حل کنیم، اما حتما به دولت باید کمک کنید، بنای دولت این است که بهترین سخن ها و بهترین آن چه که باید برای مردم اتفاق بیافتد جزو برنامه های ماست.
انشاء الله در جهت تحقق شکل گرفتن ایرانی قوی همه دست به دست هم بدهیم انشاء الله.
مجری: حاج آقا توصیه ای برای خبرنگارها ، ما خبری ها، بچه هایی که کار رسانه می کنند ندارید؟ ما اجازه دارند نقد منصفانه داشته باشند از دولت؟
رئیسی: بله، اگر دولت نقد را نپذیرد، به خودش جفا کرده و نهایتا جفای به مردم است، باید حتما نقد و نقدپذیری باشد منتهاش طبیعتا باید نقد منصفانه باشد، همراه با انصاف و اطلاع باشد، اما نقد و نقدپذیری جزو برنامه های عدالت مردمی خواهد بود.
مجری: پس بیست و سی را پیگیری می کنید؟
رئیسی: بله بیست و سی را می بینیم و فرمایشات شما را هم می بینیم، بدون تعارف جزو برنامه هایی است که من می بینم.
مجری: خیلی ممنون

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
43 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
میتراسادات
میتراسادات
2 سال قبل

سلام علیکم خداراشکر میکنم که بعد از ۸سال بی عدالتی و رانت خواری وفساد دوباره مملکت جان دوباره گرفت وبه کوری چشم دشمنان و استعانت ازپروردگار و یاری امام زمان و تلاش این سبد بزرگوار جناب آقای رییسی مملکت اسلامی ما دوباره رو پا شده و بیشتر از همیشه با کمک مردم پله های ترقی را بالا میرویم و ان شاالله دشمن شاد نمیشویم
الهی امین یا رب العالمین

عبدالله معاصی
عبدالله معاصی
2 سال قبل

سلام وخدا قوت جناب رئیس جمهور محترم ومنتخب عزیز وزرایت را با تعهد سرباز امام زمان عجل الله برای کشور امام زمان عجل الله تعالی فرجه انتخاب کن تا مشکلات حل شود …

عبدالزهرا ظهیری
عبدالزهرا ظهیری
2 سال قبل

با سلام
من این دفه رای ندادم
بخاطر اینکه دیگه به هیچکس اعتماد ندارم
هر دفه به این امید که وضع بهتر میشه رای میدادم
فقط یه چیز رو لازم دیدم حضورتون بگم
مواظب زیر دستای وزرا باشید
همونطور که میخواهید کابینه فسادستیزی تشکیل دهید باید ببینید هر وزیری چه کسایی رو برای انجام این کار انتخاب میکند
نمونه ش شهر خودم هست
اینجا متاسفانه امام جمعه باند خودش را دارد
فرماندار هم باند خودش را
با ارزوی موفقیت

احمد اسماعيلي
احمد اسماعيلي
2 سال قبل

سلام و وقت بخیر
وزیر فعلی کشور
با توجهی به منابع انسانی بعنوان سرمایه اصلی کشور وتمرکز بر حفظ جایگاه خود نیروهای وزارت کشور را از لحاظ انگیزه و معیشت و حقوق و مزایا در موقعیت بغرنجی قرار داده است و یک نیروی کارشناس ارشد در استانداریها به اندازه یک دیپلمه در سایر ادارات حقوق می گیرد
پیشنهاد بنده انتصاب جناب مهندس نیکزاد که عمده سوابقش در استانداریها بوده بعنوان وزیر کشور است تا با توجه به شناختی که از نماینده دولت و حاکمیت در استانها دارد نسبت به
– ترمیم حقوق مزایای کارکنان استانداریها
– همسان سازی حقوق و مزایای کارکنان و بازنشستگان با دستگاههای همسان و همتراز
– اختصاص رفاهیات ازجمله اختصاص مسکن و و اقلام مصرفی

سیمرتضی داودی
سیمرتضی داودی
2 سال قبل

سلام وادب جتاب آقای رئیسی عزیز بنده یک فرزند جانباز متوفی و دوستدار حضرت آقا و شما هستم خواهش میکنم وقت یک دقیقه تماس به من بدهید من دوست دارم واقعا وارزشی به انقلاب و رهبرم خدمت کنم فقط در یک شهر دور افتاده ام لطفا از بنده استفاده کنید قول میدهم پیش خدا و بندگانش روسفید در بیام. ۰۹۱۳۳۲۱۷۱۱۳

علی ادیبی دخانی
علی ادیبی دخانی
2 سال قبل

باسلام
برای سید بزرگوار ارزوی موفقیت دارم . یاعلی

فاطمه
فاطمه
2 سال قبل

بنده طلبه سطح سه هستم همسرم چند سالیست به رحمت خدا رفته سرپرست دو فرزند یتیم هستم ساکن قم هستم بدون هیچ سرمایه و مسکن مستاجر هستم و الان هم صاحب خونه خونش میخواد وگفتن باید اسباب کشی کنم و کلی بدهی دارم خواهش میکنم پیگیری کنید نمی‌دونم کجا برم
۰۹۰۳۵۵۰۱۷۷۸

ابراهیمی
ابراهیمی
2 سال قبل

باسلام
فقط ۴۸ساعت وقت تمام شد؟
تازه دیشب اقای رییس جمهور اعلام کردند
که سایت را معرفی میکنند
این دیگه چطوریه؟
بازهمون احمدی نژادی ها همه جا هستن
و مرتب خودشون همه کاره
ملت کابینه سابق احمدی نژاد را نمیخواهد
از افراد مستقل وخوشنام مانند اقایان دکتر صدر و دکتر فانی ودکتر پزشکیان و دکتر فتاح وووواستفاده کنید واز بانوانی مانند زهرا شجاعی

سیدعلی سجاسی
سیدعلی سجاسی
2 سال قبل

سلام اقاسید عزیز.
امروز ایران تحت سیطره ظلم حاکمان وحشت است واین ملت آرش هست وشما اخرین تیر در کمانش اگر این فرصت را ازدست دهید اسلام مانند این سی سال گذشته سیلی خواهد خورد و
چنان حاکمیتی براساس عدالت وقانونمندی بپا کنید که اعتماد افرین باشدو نگذارید دوباره این نظام بدست نا اهلان ونامحرمان بیافتد

سیدعلی سجاسی
سیدعلی سجاسی
2 سال قبل

اقا سید حقیر بازنشسته رسانه هستم وبه حسب سی سال کارم با مجموعه اداری نظام متوجه شدم عظیم ترین فساد نظام مند درون مدیریت میانی در تمام سطوح سه قوه شکل گرفته که بعید میدونم شما هم توان اصلاحش را داشته باشید همه ما نا امید شدیم از اصلاح و منتظر انفجار وتکه تکه شدن کشوریم با این حال حاضریم جان دراین راه بدیم وثابت قدم در راه انقلاب هستیم ولی مادامیکه مدیرین میانی را اصلاح نکنید محاله دستورات مدیریت کلان بدرستی به سطح جامعه منتقل واجرا شود لطفا مواظب مدیریت میانی باشید اگه دستگاههای امنیتی ونظارتی تون را درون این بخش متمرکز کنید به خطرناکترین عناصر خائن ومفسد خواهید رسید

صدیقه اله قلی
صدیقه اله قلی
2 سال قبل

بسمه تعالی
باسلام وعرض ادب و خدا قوت به محضر جناب آقای رئیسی
من یک فرهنگی باز نشسته هستم تقاضایی از محضرشان دارم که یک وزیر مقتدر و مقید و کار آمد برای آموزش وپرورش انتخاب کنید چون در طول خدمت ،من به نوبه خود هیچ کدام از وزیران آموزش وپرورش تمام این شرایط را نداشتند اگر مقتدر ومفید وکار آمد بودند این وضعیت معلمین و دانش آموزان و نظام تربیتی امروز جامعه نبود ،جامعه آموزش وپرورش جامعه ای بزرگ است که متشکل از کارمندان بخش اداری ومسلمان و خدمتگزاران ودانش آموزان و اولیای دانش آموزان که تقریبا همه اقشار کشور به نوعی با این وزارت خانه در ارتباط هستند پس ازشما می خواهم وزیری که برای آموزش وپرورش انتخاب می کنید مثل خودتان مقتدر وففیم و کارآمد وبرنامه ریز قوی باشد شما بیشترین مشکلات کشوررا بایک برنامه ریزی دقیق وزیر آموزش وپرورش می توانید به صورت جهادی حل کنید به نیروی انسانی معلم و دانش آموزان به چشم یک بازوی قوی وپشتوانه دولت خود نگاه کنید نه اینکه سربار جامعه وزیران قبلی معلمین ودانش اموزان را مصرف کننده تلقی کردند و بااین دید فعلا یک نسل هتل نشین تربیت شدند چون آزمایشگاها وکارگاهها و سایت های کامیپوتر همه بدون مربی و تعطیل شده دانش آموزان این دروس را تئوری آموختند نه بصورت عملی ، ولی شما ازاین نیروهای تازه نفس که امیدان آینده کشور سرو کاردارند به چشم یک پشتوانه قوی برای نطام و کشور نگاه کنید اگر برنامه ریزی عملی برای این قشر دارید

شعار من:
۱-معلمین ودانش آموزان در خدمت همه نهادها وزارتخانه ها
۲-همه نهادها وزارتخانه ها در خدمت آموزش وپرورش
برای سازندگی همه نهادها ازنیروی انسانی معلمین و دانش آموزان واولیای دانش آموزان استفاده شود به صورت بسیج سازندگی
۲-برای اداره آموزش وپرورش همه وزارت خانه به نوبه خود همیار آموزش وپرورش باشید
پس نظر این معلم بازنشسته که در طی خدمت هرچه برای وضعیت تربیتی دانش آموزان ومعیشت معلمین فریاد زدیم در جواب این شنیدیم که یا بودجه نیست ویا هر کی ناراحته بره سرکار دیگری همینی که هست بودجه ای که برای آموزش وپرورش صرف نشود حتما صرف اعتیاد و زندان‌ها ودیگر آسیب‌های اجتماعی
می‌شود

صدیقه اله قلی
صدیقه اله قلی
2 سال قبل

باسلام من یک معلم بازنشسته هستم ولی خواهشی که دارم برا ی آموزش وپرورش یک وزیر مقتدر و کار آمد مثل خودتان انتخاب کنید
باتشکر

جلال ذبیحی
جلال ذبیحی
2 سال قبل

سلام علیکم
بااحترام خداراشکر که داریم کم کم بر می گردیم به دهه شصت که حضرت امام خامنه ای مدظله العالی به مانند حضرت امام خمینی رحمت الله علیه دارند دارای بهشتی ؛ باهنر؛ رجائی ومطهری می شوند با انتخاب آیت الله رئیسی روح آن دوران درحزب اللهی ها تجلی پیدا کرد
خامنه ای خمینی دیگر است رئیسی هم بهشتی دیگر است
خدارا برای میلیون ها بار شکر که سایه شوم بی تدبیری اصلاح طلبان بی تدبیر از سر ملت عزیز؛ صبور؛ خوب وشهیدپرور ایران برای همیشه محو وناپدیدشد ان شاالله
۱۴۰۰/۰۴/۰۵ بااحترام جلال ذبیحی

فاطمه محمدی
فاطمه محمدی
2 سال قبل

سلام بر صاحب الزمان
سلام بر رهبرم و سلام بر یار و یاور رهبرم و خلیل الله عزیزم سید ابراهیم رییسی بزرگوار
من از شما تقاضا دارم و انتظار دارم در مورد وضعیت معیشت فرهنگیان زحمتکش و نجیب تصمیمات جدی و جدید و امیدوار کننده بگیرید
خدا شما را در پناه خو حفظ کند

بسیجی محمدمحمدرضای
بسیجی محمدمحمدرضای
2 سال قبل

با سلام عرض ادب احترام
خدمت سید بزرگوار جناب حاج آقا رئیسی
بنده یکی از اعضای شواری اسلامی روستای سعادت آباد کرمان هستم . و این روستا در ورودی شهر کرمان دیار سردار عزیزمان سپهبدشهیدمان حاج قاسم سلیمانی عزیز میباشد ولی متاسفانه هیچ گونه امکاناتی ندارد . از جمله نمادی از سردار شهید . دور برگردان یا پل عابر پیاده که متاسفانه چندین خانوار به خاطر این موضوع دوچار سانحه تلخ شدن . زیبا سازی ندارد نمای ورودی شهر مانند قدیم میباشد سالن ورزشی ندارد پارک فضا سبز ندارد کوچه ها خیلی خراب هستن اسفالت درستی ندارن یک تکیه حضرت ابوالفضل ع دارد و هر ساله از روستاهای هم جوار برای روز تاسوا و عاشورا تشریف میارین خیلی بدجور هستش هیچ امکاناتی ندارد . لطفا خواهش میکنم هر جور صلاح میدانید . محبت کنید یک بودجه خوبی برای این روستا در نظر داشته باشید تا بنده و دوستانم بتوانیم اینجا خدمتگذار مردم بی بضاعت باشیم یا حق التماس دعا

منوچهر قدمی
منوچهر قدمی
2 سال قبل

سلام خدمت حاج اقا رئیسی بزرگوار
لطف کنید نیرو های شرکتی و طرحی که سالها در استثمار دولتند با حداق حقوق ومزایا با تحصیلات عالیه ودر پستهای مهم دولتی خدمت می کنند تبدیل وضعیت نموده واز بکار گیری این نیروها در دستگاههای اجرایز خودداری شود. وبرای تامین نیرو براساس نیاز دستگاهها و آزمون استخدامی نیرو جذب شود.

منوچهر قدمی
منوچهر قدمی
2 سال قبل

سلام خدمت حاج اقا رئیسی بزرگوار
لطف کنید نیرو های شرکتی و طرحی که سالها در استثمار دولتند با حداق حقوق ومزایا با تحصیلات عالیه ودر پستهای مهم دولتی خدمت می کنند تبدیل وضعیت نموده واز بکار گیری این نیروها در دستگاههای اجرایز خودداری شود. وبرای تامین نیرو براساس نیاز دستگاهها و آزمون استخدامی نیرو جذب شود.اجرای عدالت در تمام زمینه ها برای مردم گوارا و لذت بخش است. استخدامی ، اقتصادی ، مالی وامکانات رفاهی و… که خدا راشکر حضرتعالی به آن ایمان دارید.

ناصربامری
ناصربامری
2 سال قبل

سلام
به سیدابراهیم ومردم شریف ایران زمین بنده درسال ۹۶رایم سیدبودواین سری هم که درسال۱۴۰۰انتخابات شرکت کردم بازهم سیدابراهیم رئیسی روانتخاب کردم اگردرسال ۹۶رای نیاوردولی خوشحال بودم که اشتباه انتخاب نکردم ورایم به هدرنرفته چون هدف داشتم که ان شاءالله یک دولت انقلابی بودبه یاری خداوندمحقق شدحدوددوسال طرح ابیاری تحت فشاردرقطع زمینی درشهرستان ولایی دلگان استان سیستان وبلوچستان نیمه کاره پیمان کار رهاکرده وهیچ سازمان واداراتی ازاستان تاشهرستان حمایت وپشتیبانی نمیکندتاپروژه تکمیل شودازسیدبزگوارکه سکانداراین دولت انقلابی است
دست کشاورزرابه گرمی بفشاردتارغبتی بیشتری برای کاروتلاش داشته باشد
۰۹۱۵۵۴۷۸۲۶۶

نرجس رضوانی
نرجس رضوانی
2 سال قبل

سلام بزرگوار…… کاش میدید حال ما را که چگونه در قعر ناامیدی چشم امیدمان فقط به خدا و شما بود…. بنده مددکار حرفه ای اجتماعی و خانواده و نویسنده و روزنامه نگار هستم… حدود چهار سال است با گروهی از مددکاران به صورت جهادی شبانه روز در حوزه ی اعتیاد و آسیب های خانواده کارمیکنیم… من مربی و مسئول خانواده های بهبود یافته اعتیاد در قم هستم…. سه سال است دادگستری پیشنهاد همکاری به ما داده…. و ما با دادگستری کار میکنیم… اما کدوم همکاری؟؟؟ هیچ حمایتی از ما نکردند و فقط از کارهای ما عکس میگرفتند و آمار ما را به اسم خودشان میفرستادن برای دادگستری کل…. خانم دکتر جلالی در معاونت پیشگیری دادگستری کل…. شاهد زحمات و سواستفاده دادگستری قم از ما هستند….. سن اعتیاد در دختران قم به ده سال رسیده…. سن روابط نامشروع و بارداری نامشروع در قم به یازده سال رسیده…. شبانه روز خودمو وقف مردم کردم تا شاید یک خانواده و یک دختر رو بتونم نجات بدم…. اما هیچ کدوم از مسئولین قم حتی به اندازه ی یک مکان برای برگزاری کلاس برای خانواده ها حاضر به همکاری نشدند….. اینقدر حرف و درد داریم که نمیدانم از کجا و کدام بگم….. اینقدر قوی تو حوزه ی خانواده و اعتیاد بدون هیچ اجر و مزد و حمایتی کار کردیم که خانواده های اعتیاد فکر میکنند ما معجزه میکنیم….. کلی طرح و برنامه و محتوا حتی کتاب و نمایشنامه در تمام حوزه های آسیب های فرهنگی و اجتماعی داریم … نیروهای تواناو مختلف فرهنگی و اجتماعی آماده به همکاری در حوزه خانواده و زن دارم…در حدی که دانشگاه وقتی کارهای ما را دید… مارابه نخبگان معرفی کردند و ما را جزو دانشجو های نابغه میدانستند…. اما هیچ حمایتی از هیچ.کجا نداریم… و خودمان هم بودجه مالی نداریم…. با سازمان تبلیغات… نمایندگان مجلس…. استانداری… بهزیستی…. شورای مواد…اداره فرهنگ و ارشاد…. سازمان ملی جوانان…. دادگستری…. نخبگان…. و هرجایی فکر کنید صحبت کردم و از طرحم گفتم و التماس کردم برای همکاری… همه طرح و کارمان را بسیار بی نظیر و کاربردی دانستند و تشویق کردند اما هیچ کدام حاضر به کوچکترین حمایت نشدند…..از کانادا دعوت به همکاری شدم اما من درد دختر سیزده ساله ای را که سه بار خودکشی کرده و امیدش برای زندگی من هستم چه کنم؟؟ خانواده هایی که به افسردگی و آسیب های اجتماعی رسیده بودند و با کلاس ها و برنامه های ما تغییر مسیر دادند و زندگیشان را تغییر دادند و هرهفته منتظر کلاسهای ما هستند چه کنم ؟؟؟
زنهایی که به بن بست رسیدن و خودشان و فرزندشان را میخواستند بکشند والان دوباره از نو با نگاهی مثبت و پر امید زندگی کردن را یاد گرفتند چه کنم؟؟
با بچه هایی که منتظر بازی ها و داستان های جدید و جذاب ایرانی و اسلامی هستند چه کنم….؟؟
با اسلامی که در کشورم در خطر جدیست چه کنم؟؟؟
چگونه فراموش کنم گریه ها و التماس های خانواده ها وزنهایی که بیست سال است میبینم…. بیست سال است در دل.. دردها و مشکلات مردم کار میکنم و هیچ کس درد مرا… حرف مرا… نمیفهمد

رضوانی....
رضوانی....
2 سال قبل

سلام بزرگوار…… کاش میدید حال ما را که چگونه در قعر ناامیدی چشم امیدمان فقط به خدا و شما بود…. بنده مددکار حرفه ای اجتماعی و خانواده و نویسنده و روزنامه نگار هستم… حدود چهار سال است با گروهی از مددکاران به صورت جهادی شبانه روز در حوزه ی اعتیاد و آسیب های خانواده کارمیکنیم… من مربی و مسئول خانواده های بهبود یافته اعتیاد در قم هستم…. سه سال است دادگستری پیشنهاد همکاری به ما داده…. و ما با دادگستری کار میکنیم… اما کدوم همکاری؟؟؟ هیچ حمایتی از ما نکردند و فقط از کارهای ما عکس میگرفتند و آمار ما را به اسم خودشان میفرستادن برای دادگستری کل…. خانم دکتر جلالی در معاونت پیشگیری دادگستری کل…. شاهد زحمات و سواستفاده دادگستری قم از ما هستند….. سن اعتیاد در دختران قم به ده سال رسیده…. سن روابط نامشروع و بارداری نامشروع در قم به یازده سال رسیده…. شبانه روز خودمو وقف مردم کردم تا شاید یک خانواده و یک دختر رو بتونم نجات بدم…. اما هیچ کدوم از مسئولین قم حتی به اندازه ی یک مکان برای برگزاری کلاس برای خانواده ها حاضر به همکاری نشدند….. اینقدر حرف و درد داریم که نمیدانم از کجا و کدام بگم….. اینقدر قوی تو حوزه ی خانواده و اعتیاد بدون هیچ اجر و مزد و حمایتی کار کردیم که خانواده های اعتیاد فکر میکنند ما معجزه میکنیم….. کلی طرح و برنامه و محتوا حتی کتاب و نمایشنامه در تمام حوزه های آسیب های فرهنگی و اجتماعی داریم … نیروهای تواناو مختلف فرهنگی و اجتماعی آماده به همکاری در حوزه خانواده و زن دارم…در حدی که دانشگاه وقتی کارهای ما را دید… مارابه نخبگان معرفی کردند و ما را جزو دانشجو های نابغه میدانستند…. اما هیچ حمایتی از هیچ.کجا نداریم… و خودمان هم بودجه مالی نداریم…. با سازمان تبلیغات… نمایندگان مجلس…. استانداری… بهزیستی…. شورای مواد…اداره فرهنگ و ارشاد…. سازمان ملی جوانان…. دادگستری…. نخبگان…. و هرجایی فکر کنید صحبت کردم و از طرحم گفتم و التماس کردم برای همکاری… همه طرح و کارمان را بسیار بی نظیر و کاربردی دانستند و تشویق کردند اما هیچ کدام حاضر به کوچکترین حمایت نشدند…..از کانادا دعوت به همکاری شدم اما من درد دختر سیزده ساله ای را که سه بار خودکشی کرده و امیدش برای زندگی من هستم چه کنم؟؟ خانواده هایی که به افسردگی و آسیب های اجتماعی رسیده بودند و با کلاس ها و برنامه های ما تغییر مسیر دادند و زندگیشان را تغییر دادند و هرهفته منتظر کلاسهای ما هستند چه کنم ؟؟؟
زنهایی که به بن بست رسیدن و خودشان و فرزندشان را میخواستند بکشند والان دوباره از نو با نگاهی مثبت و پر امید زندگی کردن را یاد گرفتند چه کنم؟؟
با بچه هایی که منتظر بازی ها و داستان های جدید و جذاب ایرانی و اسلامی هستند چه کنم….؟؟
با اسلامی که در کشورم در خطر جدیست چه کنم؟؟؟
چگونه فراموش کنم گریه ها و التماس های خانواده ها وزنهایی که بیست سال است میبینم…. بیست سال است در دل.. دردها و مشکلات مردم کار میکنم و هیچ کس درد مرا… حرف مرا… نمیفهمد

ناشناس
ناشناس
2 سال قبل

سلام بزرگوار…… کاش میدید حال ما را که چگونه در قعر ناامیدی چشم امیدمان فقط به خدا و شما بود…. بنده مددکار حرفه ای اجتماعی و خانواده و نویسنده و روزنامه نگار هستم… حدود چهار سال است با گروهی از مددکاران به صورت جهادی شبانه روز در حوزه ی اعتیاد و آسیب های خانواده کارمیکنیم… من مربی و مسئول خانواده های بهبود یافته اعتیاد در قم هستم…. سه سال است دادگستری پیشنهاد همکاری به ما داده…. و ما با دادگستری کار میکنیم… اما کدوم همکاری؟؟؟ هیچ حمایتی از ما نکردند و فقط از کارهای ما عکس میگرفتند و آمار ما را به اسم خودشان میفرستادن برای دادگستری کل…. خانم دکتر جلالی در معاونت پیشگیری دادگستری کل…. شاهد زحمات و سواستفاده دادگستری قم از ما هستند….. سن اعتیاد در دختران قم به ده سال رسیده…. سن روابط نامشروع و بارداری نامشروع در قم به یازده سال رسیده…. شبانه روز خودمو وقف مردم کردم تا شاید یک خانواده و یک دختر رو بتونم نجات بدم…. اما هیچ کدوم از مسئولین قم حتی به اندازه ی یک مکان برای برگزاری کلاس برای خانواده ها حاضر به همکاری نشدند….. اینقدر حرف و درد داریم که نمیدانم از کجا و کدام بگم….. اینقدر قوی تو حوزه ی خانواده و اعتیاد بدون هیچ اجر و مزد و حمایتی کار کردیم که خانواده های اعتیاد فکر میکنند ما معجزه میکنیم….. کلی طرح و برنامه و محتوا حتی کتاب و نمایشنامه در تمام حوزه های آسیب های فرهنگی و اجتماعی داریم … نیروهای تواناو مختلف فرهنگی و اجتماعی آماده به همکاری در حوزه خانواده و زن دارم…در حدی که دانشگاه وقتی کارهای ما را دید… مارابه نخبگان معرفی کردند و ما را جزو دانشجو های نابغه میدانستند…. اما هیچ حمایتی از هیچ.کجا نداریم… و خودمان هم بودجه مالی نداریم…. با سازمان تبلیغات… نمایندگان مجلس…. استانداری… بهزیستی…. شورای مواد…اداره فرهنگ و ارشاد…. سازمان ملی جوانان…. دادگستری…. نخبگان…. و هرجایی فکر کنید صحبت کردم و از طرحم گفتم و التماس کردم برای همکاری… همه طرح و کارمان را بسیار بی نظیر و کاربردی دانستند و تشویق کردند اما هیچ کدام حاضر به کوچکترین حمایت نشدند…..از کانادا دعوت به همکاری شدم اما من درد دختر سیزده ساله ای را که سه بار خودکشی کرده و امیدش برای زندگی من هستم چه کنم؟؟ خانواده هایی که به افسردگی و آسیب های اجتماعی رسیده بودند و با کلاس ها و برنامه های ما تغییر مسیر دادند و زندگیشان را تغییر دادند و هرهفته منتظر کلاسهای ما هستند چه کنم ؟؟؟
زنهایی که به بن بست رسیدن و خودشان و فرزندشان را میخواستند بکشند والان دوباره از نو با نگاهی مثبت و پر امید زندگی کردن را یاد گرفتند چه کنم؟؟
با بچه هایی که منتظر بازی ها و داستان های جدید و جذاب ایرانی و اسلامی هستند چه کنم….؟؟
با اسلامی که در کشورم در خطر جدیست چه کنم؟؟؟
چگونه فراموش کنم گریه ها و التماس های خانواده ها وزنهایی که بیست سال است میبینم…. بیست سال است در دل.. دردها و مشکلات مردم کار میکنم و هیچ کس درد مرا… حرف مرا… نمیفهمد

گروه مددکاری
گروه مددکاری
2 سال قبل

سلام بزرگوار…… کاش میدید حال ما را که چگونه در قعر ناامیدی چشم امیدمان فقط به خدا و شما بود…. بنده مددکار حرفه ای اجتماعی و خانواده و نویسنده و روزنامه نگار هستم… حدود چهار سال است با گروهی از مددکاران به صورت جهادی شبانه روز در حوزه ی اعتیاد و آسیب های خانواده کارمیکنیم… من مربی و مسئول خانواده های بهبود یافته اعتیاد در قم هستم…. سه سال است دادگستری پیشنهاد همکاری به ما داده…. و ما با دادگستری کار میکنیم… اما کدوم همکاری؟؟؟ هیچ حمایتی از ما نکردند و فقط از کارهای ما عکس میگرفتند و آمار ما را به اسم خودشان میفرستادن برای دادگستری کل…. خانم دکتر جلالی در معاونت پیشگیری دادگستری کل…. شاهد زحمات و سواستفاده دادگستری قم از ما هستند….. سن اعتیاد در دختران قم به ده سال رسیده…. سن روابط نامشروع و بارداری نامشروع در قم به یازده سال رسیده…. شبانه روز خودمو وقف مردم کردم تا شاید یک خانواده و یک دختر رو بتونم نجات بدم…. اما هیچ کدوم از مسئولین قم حتی به اندازه ی یک مکان برای برگزاری کلاس برای خانواده ها حاضر به همکاری نشدند….. اینقدر حرف و درد داریم که نمیدانم از کجا و کدام بگم….. اینقدر قوی تو حوزه ی خانواده و اعتیاد بدون هیچ اجر و مزد و حمایتی کار کردیم که خانواده های اعتیاد فکر میکنند ما معجزه میکنیم….. کلی طرح و برنامه و محتوا حتی کتاب و نمایشنامه در تمام حوزه های آسیب های فرهنگی و اجتماعی داریم … نیروهای تواناو مختلف فرهنگی و اجتماعی آماده به همکاری در حوزه خانواده و زن دارم…در حدی که دانشگاه وقتی کارهای ما را دید… مارابه نخبگان معرفی کردند و ما را جزو دانشجو های نابغه میدانستند…. اما هیچ حمایتی از هیچ.کجا نداریم… و خودمان هم بودجه مالی نداریم…. با سازمان تبلیغات… نمایندگان مجلس…. استانداری… بهزیستی…. شورای مواد…اداره فرهنگ و ارشاد…. سازمان ملی جوانان…. دادگستری…. نخبگان…. و هرجایی فکر کنید صحبت کردم و از طرحم گفتم و التماس کردم برای همکاری… همه طرح و کارمان را بسیار بی نظیر و کاربردی دانستند و تشویق کردند اما هیچ کدام حاضر به کوچکترین حمایت نشدند…..از کانادا دعوت به همکاری شدم اما من درد دختر سیزده ساله ای را که سه بار خودکشی کرده و امیدش برای زندگی من هستم چه کنم؟؟ خانواده هایی که به افسردگی و آسیب های اجتماعی رسیده بودند و با کلاس ها و برنامه های ما تغییر مسیر دادند و زندگیشان را تغییر دادند و هرهفته منتظر کلاسهای ما هستند چه کنم ؟؟؟
زنهایی که به بن بست رسیدن و خودشان و فرزندشان را میخواستند بکشند والان دوباره از نو با نگاهی مثبت و پر امید زندگی کردن را یاد گرفتند چه کنم؟؟
با بچه هایی که منتظر بازی ها و داستان های جدید و جذاب ایرانی و اسلامی هستند چه کنم….؟؟
با اسلامی که در کشورم در خطر جدیست چه کنم؟؟؟
چگونه فراموش کنم گریه ها و التماس های خانواده ها وزنهایی که بیست سال است میبینم…. بیست سال است در دل.. دردها و مشکلات مردم کار میکنم و هیچ کس درد مرا… حرف مرا… نمیفهمد

عبدالرضا سوسرا ازادشهر استان گلستان
عبدالرضا سوسرا ازادشهر استان گلستان
2 سال قبل

بنده اعتقاد به پیشگیری دارم طرح های پیشگیرانه اینجانب در خصوص کاهش امار پرونده ها و طلاق و معضلات اجتماعی ( طرح میانحی _ داور) ارائه دادم و معاونت راهبردی قوه اقای ذوالقدر و معاونت پیشگیری اقای الفت کلیات طرح پذیرفته شد قرار شد که توسط کارشناسان بررسی و ایین نامه ها نوشته شود از اون روز به بعد الان دو سال میگذرد و اخرش مجبور شدم خودم ایین نامه بنویسم و کارشناسان همکاری لازم نداشتند و بعد از مدتی گفتند بحث داوری به شورای حل اختلاف انتقال یافته و از اون موقع هر کاری کردم با رییسی قوه ارتباط بگیرم نشد متاسفانه مسولین دفتر اجازه ندادن و رفتن ما به رییس قوه یک تابو شده بود میخواستم عرص کنم با اینکه اکثرا طرح را جامع میدانستند ولی نتوانستیم حتی ازمایشی در یک استان احرا کنیم اینقدر نیفرمایید از نظرات نخبگان استفاده کنید پس کو کجاست اگر پیان اینجانب را اقای رییسی بشنوند بگید به خدا قسم اینجوری پیش برید ما با سد ارتباط با منسولین مواجهیم لطفا به داد طرح ما برسید…. الان سه ساله شده با تشکر عبدالرضا سوسرا شماره تناس ۰۹۱۱۶۶۷۱۲۲۵

علی
علی
2 سال قبل

با سلام

سید عزیر
سلام
لطفا به داد دانشگاه فرهنگیان برسید پاتوقی برای افزایش حقوق در معرض بازنشستگی نیروهای آموزش و پرورش و یا افراد خارج از دانشگاه شده است.

افرادی با فوق لیسانس و بدون حتی یک مقاله با سابقه ۳۷ سال هیات علمی میشوند و جوانان با سواد دکتری بیکار.

زارعي
زارعي
2 سال قبل

سلام علیکم
به نظر میاد آقای زاکانی وزیر کشور و آقای جلیلی وزیر امورخارجه مناسب باشن
البته نظر شما فصل الخطاب است

وحیدسرلک
وحیدسرلک
2 سال قبل

سلام.خسته نباشی،اگر مشهدی ودست داری ،لهجه مشهدی،اگه تهرانی دوست داری لهجه تهرانی،اززبون ،رفیقای مشهدی،رفتی تهران ماروفراموش کردی،حالاهم که رئیس جمهورشودی خدهروشکر،دیگه پاک مارو فراموش کردی.تهرانی هم که یاردیار غار مابودی ازقدیم خوش آمدی که آمدی روی زمین….منم جون این ایران زمین،هرکاربود،درختمتیم ،رئس جمهوری این،ایران زمین.

باقری
باقری
2 سال قبل

عرض سلام و ادب
امیدواریم در انتخاب وزرا اگر قرار است برخی از نمایندگان مجلس حضور داشته باشند صرفا به تایید مراجعی که برخی افراد را در هر دوره با التماس و خواهش از فیلتر شورای نگهبان عبور می دهند اکتفا نشود. یکی از کسانی که در گمانه زنی ها و پیشنهادات داده شده مطرح است نماینده یکی از شهر های خوزستان است که در ظاهر دم از ولایت و انقلاب و شهدا و … می زند ولی در عمل مامن افراد ضد انقلاب ، فرصت طلب و موجب رشد افراد نا کار بلد صرفا برای اجرای دستورات وی در سطح ادارات محلی است گمارده می شود که بعضاً دارای سوء شهرت نیز هستند.
علاوه بر خصوصیات اجماعی وی فردی بد دهن و فحاش است که برای بسیاری از مردم شناخته شده است که حتی طی حضورش در مجلس فردی را که گفته می شود جانباز بوده مورد ضرب و شتم قرار داده است که البته در عملکرد این فرد بخصوص در سنوات قبل مسبوق به سابقه است.
ان شاء ا… که در دولت آقای رئیسی چنین افرادی حضور نداشته باشند تا از رای دادن خود پشیمان نشویم.

مستعار از ارومیه وهادی سیاسی
مستعار از ارومیه وهادی سیاسی
2 سال قبل

جناب سید بزرگوار بعداز چند دهه خداوند بارقه امید را در دل محرومان وطنم ودنیا افکند
از شما عاجزانه خواهشمندم در انتخاب مدیران ومسئولین بسیاردقت فرمایید
من بعنوان یک شهروند در ارومیه بسیار بسیار افراد نالایق واحزاب باد که اکثرا هم از بازماندگان آقای احمدی نزاد هستند را دیدم که همه منتطرفرصت برای دستیابی به قدرت وتلافی ۸سال دورماندن از قدرت در زمان اصلاح طلبان را دارند
موفقیتتان در امور نه تنها ایران بلکه در دنیا دعای هر روزه درنمازهایم میباشد

مستعار از ارومیه وهادی سیاسی
مستعار از ارومیه وهادی سیاسی
2 سال قبل

سلام علیکم
احتراما
جناب سید بزرگوار بعداز چند دهه خداوند بارقه امید را در دل محرومان وطنم ودنیا افکند
از شما عاجزانه خواهشمندم در انتخاب مدیران ومسئولین بسیاردقت فرمایید
من بعنوان یک شهروند در ارومیه بسیار بسیار افراد نالایق واحزاب باد که اکثرا هم از بازماندگان آقای احمدی نزاد هستند را دیدم که همه منتطرفرصت برای دستیابی به قدرت وتلافی ۸سال دورماندن از قدرت در زمان اصلاح طلبان را دارند
موفقیتتان در امور نه تنها ایران بلکه در دنیا دعای هر روزه درنمازهایم میباشد

سید نوروز عبادی فر، استان کهگیلویه و بویراحمد، برادر شهیدان سید خداداد و سید عیدی عبادی فر
سید نوروز عبادی فر، استان کهگیلویه و بویراحمد، برادر شهیدان سید خداداد و سید عیدی عبادی فر
2 سال قبل

عرض سلام و ارادت خدمت حضرت آیت الله رئیسی ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران
به خود میبالم که با افتخار در هر دو دوره به حضرتعالی رای دادم که نماینده خانواده شهدا و ایثارگران حضرتعالی در این دور از انتخابات در شهرستان بهمئی بودم ، حضرت آغا،مشکلات معیشتی و تورم کمر مردم را شکست و همین موضوع باعث گردید که حدود نصف جمعیت پای صندوق انتخابات نیان ، این سری از نظر من آخرین فرصت به مسئولان دلسوز نظام داده شد تا هر چه سریعتر نسبت به بهتر شدن وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم اقدام نمایند از حضرتعالی در این برهه از زمان که فرصت طلایی برای نظام می باشد انتظار دارم که این وضعیت را سامان ببخشید یا علی مدد
ضمنا این حقیر دارای مدرک فوق لیسانس مدیریت و کارمند شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهمئی از توابع استان کهگیلویه و بویراحمد هستم انتظار دارم چنانچه صلاح میدانید در هر قسمتی از جریانهای مدیریتی کشور استفاده نمایید ممنون میشم
یا علی مدد۰۹۱۷۷۴۲۱۲۲۱

م
م
2 سال قبل

آقا بدون تعارف می گم عالی بود.

فقط برای انتخاب وزیران و مدیران اصلی دولت و بعد مدیران استانی و ستادی این فرم شما کافی نیست و مشکلی را حل نمی کند. نه مدرک دارد و نه رشته دارد نه سوابق اشخاص معرفی شده را دارد. معرفی کننده هم شندخته شده نیست و چنین چیزی ارزش و اعتبار ندارد.
بعد هم گیرم فرمش کامل باشد روشش درست نیست. مثلا برای یک آدم خاص دهها نفر تبلیغ می کنند و فرم می فرستند. این اعتباری ندارد.

یک فرم قوی تری و سامانه قوی تری لازم است. اگر می توانید باز طراحی کنید.

بعد هم یه افرادی هستند که مردم دوست ندارند اینها در دولت انقلابی وزیر و مدیر باشند مثل آقای خداییان که در همه جا باند درست کرده….

اینها را گزینه بلک لیست درست کنید .
یعنی بگه چه کسانی را لایق وزارت نمی دانید ؟

بعد هم برای هر وزارتخانه ای شورایی تشکیل بشود.
شورای انتخاب وزیران و معاونین رئیس جمهور
شورای انتخاب استانداران
شورای انتخاب مدیدان کل و رئیس سازمانها و شرکتها

شورای انتخاب فرمانداران و مدیدان شهرستانها و بخشداران و …

در هر سازمانی یک شورایی تشکیل بشود تا مدیران زیر مجموعه را مستند و با مدارک شناسایی کند و بهترین گزینه را برای مدیر یا معا‌ون زیر مجموعه انتخاب کند و سپس حکمش را وزیر یا رئیس سازمان یا استاندار و .. صادر کند. چیزی شبیه فرایند شورای شهر و انتخاب شهرداران. البته بهتر.

اگر خواستید ایمیل بزنید بیشتر راهنمایی می کنم.

Dr.khamooshi
Dr.khamooshi
2 سال قبل

Dear Dr Ayatollah Raisi.
The country and the people of Iran are in a difficult situation, and you have taken on a very heavy and important responsibility in this situation. I hope you realize the hope of the nation and the leader and save the country. Here are some people who can help and accompany you. Dr. Jalili, Dr. Mohammad, Dr. Zakani, Dr. Zolanuri, Dr. Khamoushi, Dr. Shahriari, Dr. Khandouzi

سلام
سلام
2 سال قبل

معرفی کابینه پیشنهادی اینجانب علاوه بر مردمی بودن ،تخصص ، تجربه تقوا ، جو ان گرایی را هم مدنظر بگیرند و سالانه عملکر دشان مورد بازرسی قرار بگیر دوتعهد به خدمت و برنامه هایش در سه بخش کوتا،مدت ،میان مدت ، بلندمدت ارائه دهد و مردم کارهایشان را لمس کنند نیاز به یک قوه ای بنام قوه نظارت بر کارهایش باشد.
وزارت نیرو: فتاح
وزارت جهاد کشاورزی: سید جواد ساداتی نژاد، مخبر برکت
وزارت راه و شهرسازی: سعید محمد
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی: وحید یامین‌پور، ضرغامی، محمد جواد علی اکبری
وزارت میراث فرهنگی و گردشگری: حامد دهقانان
وزارت ورزش و جوانان: حسن رنگرز، علی دایی،
وزارت آموزش و پرورش: محمد طیب صحرایی
سازمان محیط زیست: مینو اصلانی
معاونت امور زنان: لاله افتخاری
سازمان برنامه و بودجه: فرهاد رهبر
وزارت نفت: رستم قاسمی
وزارت کشور: حسین طلا، زاکانی
معاون اول رئیس جمهور: علی نیکزاد، قالیباف
دبیر شورای عالی امنیت ملی: امیر عبدالهیان
وزارت صمت: سیدرضا فاطمی امین، سعید محمد ،
وزارت اقتصاد: حجت عبدالملکی، دکتر رضایی
سازمان انرژی اتمی: صالحی
وزارت دادگستری: هادی طحان نظیف،
وزارت اطلاعات: علی محمدی سیرت
بانک مرکزی: پرویز داودی
سازمان امور اداری و استخدامی: مصطفی مومنی
وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی: اسداله عباسی
وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات: مهدی تشکری هاشمی
وزارت علوم: محمد مهدی طهرانچی، سید محمد حسینی
وزارت بهداشت: امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی، نمکی ، باقر لنکرانی
وزارت خارجه: مهدی صفری، امیر عبد الهیان، جلیلی
وزارت دفاع: حسین دهقان، سیاری

A.d
A.d
2 سال قبل

باسلام وخدا قوت خدمت بزرگ مرد عدل و عدالت فقط. وفقط یک خواهش که درخواست تعداد عظیمی از نیروهای جوان و تحصیل کرده میباشد که در سازمانها و شرکتها با قراردادهای بی ارزش (پیمانی،شرکتی،حجمی،برونسپار ) بدون هیچ بهره و اثری با توجه به قابلیتهای بالا مشغول هستند خواهش میکنم نوع استخدام را اصلاح کنید مخصوصآ. در وزارت نیرو و شرکتهای زیر مجموعه الخصوص آب وفاضلاب استانها واستان تهران که وظیفه خطیری بر عهده دارند و حکم سقا را دارند

A.d
A.d
2 سال قبل

باسلام وخدا قوت خدمت بزرگ مرد عدل و عدالت

مریم کدخدایی
مریم کدخدایی
2 سال قبل

سلام در این مدت یک ماهه ، کارگروه های از برنامه های خود و دکتر جلیلی و زاکانی و قاضی زاده و رضایی و با بحث و تبادل نظر در مورد مشکلات کشور و نظرات دیگران یک راهکار برتر را تصویب کرده و وزیرانی کارآمد و پرتلاش که آشنایی کامل به وزراتخانه متبوعش داشته باشد انتخاب کنید تا با یاری خداوند متعال مشکلات بخوبی از بین برود و در این مدت یک ماهه از روحانی و تیمشان غافل نشوید . اینها هنوز در شوک هستند ، انتقاد و متلک پراکنی اضافه تر وقتی شروع میشود که شما دولت را بدست بگیرید . اینقدر پررو هستند که همه تقصیرات را گردن شما بیاندازند . حواستان به تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای باشد ، قرارداد خفت باری را دوباره امضا نکنند . دعای امام زمان و رهبری و امام راحل و شهدا بدرقه راهتان .

ایمان محمّدزاده
ایمان محمّدزاده
2 سال قبل

انتظار داریم اول گرانی دوم اشتغال سوم ازدواج این ها الان ملاک هستند حل بشه که مردم امیدوار شوند به زندگی آقای رئیسی تلاش کنید الان ازدواج شده خیال کار هم همیطور امیدوارم حل بشوند خوزستان الان از نظر کار هیچ بیشتر جوان ها بیکارند امیدوارم حل بشه این ها تلاش تلاش تلاش

ایمان محمّدزاده
ایمان محمّدزاده
2 سال قبل

معاون اول : محمدرضا رحیمی

وزیر امور خارجه : سعید جلیلی

وزیر کار و رفاه : امیر حسین قاضی زاده هاشمی

وزیر راه مسکن : سعید محمد

وزیر اقتصاد : محسن رضایی

وزیر کشور : حسن عباسی

وزیر دفاع : امیر علی حاجی زاده

وزیر اطلاعات : سید محمود نبویان

وزیر نفت : رستم قاسمی

وزیر جهاد کشاورزی : حجت الله عبدالمالکی

وزیر فرهنگ : مهدی دانشمند

وزیر آموزش پرورش : علیرضا پناهیان

وزیر ارتباطات : علی اکبر رائفی

وزیر صنعت معدن : مهرداد بذرپاش

وزیر دادگستری : رسول قهرمانی

وزیر علوم : علیرضا زاکانی

وزیر نیرو : سید پرویز فتاح

وزیر بهداشت درمان : مینو محرز

وزیر ورزش جوانان : محمد عباسی

وزیر میراث فرهنگی : سعید قاسمی

رئیس صدا سیما : محمود طالب زاده

امیدوارم این دولت انتخاب بشه جوان

امیدوارم هر چه سریع تر سه چیز حل بشه یک گرانی دوم اشتغال سوم ازدواج الان خوزستان میگم از نظر کار کمبوده جوان ها بیکارند ازدواج اینا براشون شده خیال امیدوارم حل بشوند تلاش کوشش فکر

بنده خدا ان شاالله
بنده خدا ان شاالله
2 سال قبل

سلام آقای رییسی من واقعا ناراحتم شما اینقدر در باره سایت قوه قضائیه و ارتباط مستقیم با مردم تبلیغات کردید حالا که من نیاز دارم به دادم برسید نه سامانه ۱۲۹ قسمت انتقاداتش که میشه شکایتمون رو مطرح کنیم جواب میده و نه در سایت بخش شکایات باز میشه تلفن که میگه چون داره بروز رسانی میشه معذوریم سایت هم نوشته تعداد درخواست ها زیاده دیگه درخواستی ثبت نمیشه آخه آقای بسیار محترم مگه گرفتاری مردم تعطیلی برداره من از اداره پنجم ثبت (مهریه) گله دارم ۱۰ ماهه یه ماشین مزایدش تموم نشده اصلا این اداره خراب بشه که از رئیس تا کارمنداش یه جوری برخورد می کنن انگار ساکن مریخ هستن و گرفتاری مراجعین رو نمی فهمن تکریم ارباب رجوع هم که لطیفه ای بیش نیست بابا بخدا زن بی پناه در این کشور امام زمان خرج داره لطفا بکار این موجود مظلوم سریع رسیدگی کنید پرونده ها رو سریع ببندید همه چیز مشخص و واضح حرکت اداره پنجم روی لاک پشت رو سفید کرده بخدا پیر شدم تو این مدت که میرم تو این اداره که الهی رو سر همه کارمنداش خراب شه

جواد فرهادی
جواد فرهادی
2 سال قبل

سلام علی ابراهیم
جناب آقای رئیسی سلام فرزند ۸ساله بنده دیدار حضرتعالی با آقای حسن فریدون را دید که روی مبل سلطنتی نشسته بودید گفت این هم فایده نداره ببین رو چه صندلی نشسته

آخه تو محله ما یک تصویر از تبلیغات شما زده بودند که یک صندلی اشرافی پوستش کنده میسد و تبدیل میشد به یک صندلی عادی ولی غیر این را از شما دید
لطفا اشرافیت را حتی در سبک اداره جلسات کنار بگذارید حتی هیئت دولت گاهی بعد از نماز روی زمین بنشینید و تصمیم بگیرید.

یک شهروند خیلی ساده
یک شهروند خیلی ساده
2 سال قبل

بنام خدا
زنم میگه نمکی رو نباید عوض کنه
سعید محمدرو پست کلیدی بزار
جلیلی رو بزار معاون اولت
مرسی که هستی
.😉😎👍🌹

یونس
یونس
2 سال قبل

میشه بفرمابید ایشون کی ایت ا… شدن؟

صدرا از سیستان و بلوچستان
صدرا از سیستان و بلوچستان
2 سال قبل

رئیس جمهور منتخب جمهوری اسلامی ایران، جناب آیت الله رییسی:
فرهنگ وارشاد اسلامی از بنیادی ترین وزارتخانه نظام است که باید شهروندانی متعهد، توانمند، بااخلاق و معتقد به ارزش‌های اسلامی ایرانی بپرورد و فرزندان این مرز و بوم را به حیات طیبه رهنمون سازد. سکان این وزارت خانه باید در دست فردی دلسوز و توانمند و دانا، که از بدنه ی آموزش و پرورش باشد. فردی معتقد به اصول نظام و ولایت فقیه، معتدل، متخصص و از همه مهم اگاه به تمام ظرفیت ها و محدودیت ها و سرمایه ها و فرصت ها و تهدید ها باشد یکی از مشکلات در اکثر دولت ها گزینش وزرا بر اساس وابستگی های جناحی بدون توجه به توانمندی ها و سیاست زدگی و سیاسی کاری مدیران ارشد است. معرفی وزیری معتدل که فارغ از تعصبات جناحی از تمام نیروهای توانمند، استفاده کند خواسته ی ما از شماست. پیشنهاد و درخواست ما برای وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی دکتر شهرداد خاموشی « رئیس اداره تخلفات اداری کارمندان وزارت آموزش وپرورش » است. تجارب متمادی، متنوع، موفق و پیوسته ی ایشان در آموزش و پرورش و رفتار اعتدالی و قابلیت ایشان در تعامل با افراد و گروه های مختلف و از همه مهمتر اعتقاد و التزام ایشان به مبانی و اصول نظام مقدس جمهوری اسلامی ، قانون اساسی و سند متعالی تحول بنیادین می‌تواند پشتوانه ایشان در پیشبرد اهداف وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی باشد.
امید که با اتخاذ تصمیمات درست و استفاده از نیروهای توانمند، در حفظ و حراست امانت ارزشمندی که به دستتان سپرده شده موفق باشید. خداوند یارتان
جمعی از منتخبین استانی شورای عالی آموزش و پرورش
۱. محدثه درمیانی .منتخب لرستان
۲.معصومه جاوید .منتخب اردبیل

43
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x