اخبار مهم

نفرات پیشنهادی برای هر جایگاه مدیریتی به رئیس‌جمهور منتخب ارائه می‌شوند

رئیس‌جمهور منتخب پس از مطالعه و بررسی همه‌جانبه مطالب ارائه‌شده از سوی کارگروه‌ها، شخصاً با گزینه‌های اولویت‌دار گفت‌وگو نموده و نسبت به اتخاذ تصمیم نهائی اقدام خواهد کرد.

اشتراک گذاری
۰۹ مرداد ۱۴۰۰
118 بازدید
کد مطلب : 2493

در ادامه فرآیند انتخاب اعضای کابینه دولت سیزدهم، فعالیت کارگروه‌های تخصصی به مراحل پایانی خود نزدیک شده و این کارگروه‌ها پس از انجام بررسی‌های دقیق و ارزیابی کارشناسی توانمندی‌های مدیریتی و صلاحیت‌های تخصصی نفرات پیشنهادشده، ارزیابی برنامه ارائه‌شده از سوی هر یک از افراد، تحقیق از صاحب‌نظران ذی‌صلاح درباره ایشان و نیز انجام مصاحبه با افراد مد نظر، به‌زودی لیست نفرات پیشنهادی برای هر جایگاه مدیریتی را به دفتر رئیس‌جمهور منتخب ارائه خواهند کرد.
در همین حال برای تک‌تک نفرات پیشنهادی در دفتر رئیس جمهور منتخب، پرونده‌ای شامل نتیجه بررسی تخصصی کارگروه، نظرات کارشناسان امین به موازات نتیجه کارگروه‌ها و استعلام صلاحیت از نهادهای مربوطه تشکیل شده است.
نتیجه این بررسی‌ها و اطلاعات بصورت مرحله‌به‌مرحله، در اختیار آیت‌الله رئیسی قرار گرفته و درنهایت، رئیس‌جمهور منتخب پس از مطالعه و بررسی همه‌جانبه مطالب ارائه‌شده، شخصاً با گزینه‌های اولویت‌دار گفت‌وگو نموده و نسبت به اتخاذ تصمیم نهائی اقدام خواهد کرد.
بر این اساس پیش‌بینی می‌شود فهرست اعضای دولت سیزدهم، پیش از پایان موعد مقرر قانونی، نهائی خواهد شد.

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x