پیام آیت الله رئیسی برای آغاز به کار سامانه معرفی مدیران

پیام آیت الله رئیسی برای آغاز به کار سامانه معرفی مدیران
تیر 11, 1400
296 بازدید

آیت الله رئیسی براساس وعده ای که به مردم داده بود سامانه معرفی مدیران را رونمایی کرد

بسم الله الرحمن الرحیم

مردم شریف ایران

نخبگان و فرهیختگان عزیز

سلام علیکم

با حمد و ثنای الهی و ضمن تشکر و قدردانی مجدد از یکایک ملت بزرگ ایران جهت خلق حماسه باشکوه انتخابات ریاست جمهوری و حسن اعتماد به این بنده خدا و خادم مردم، آنگونه که قبلا نیز بیان کردم اعضای دولت و همکاران بنده بر مبنای شایسته سالاری و براساس شاخص هایی نظیر “کارآمدی”، ” فسادستیزی”، ” روحیه انقلابی” و “مردمی بودن” انتخاب خواهند شد.

ازآنجا که عمیقا بر این باورم “هرجا زمینه مشارکت مردم در تصمیم سازی ها و تصمیم گیری ها فراهم شود نرخ موفقیت بالاتر می رود”، و همانگونه که وعده داده بودم سامانه ای جهت مشارکت مردم در معرفی اعضای دولت آماده شده است.

از همه نخبگان، فرهیختگان، گروه ها، احزاب، تشکل ها و آحاد مردم تقاضا دارم چنانچه فردی با شاخص های فوق الذکر و در تراز دولت مردمی می شناسند نسبت به معرفی وی در سامانه اقدام نمایند.

امیدوارم به لطف و مدد خداوند متعال و پشتوانه مردم تمام ظرفیت های دولت را برای ایجاد نهضت بزرگ خدمت به ایرانیان عزیز به کار بندم.

 

به گزارش نفس تازه ، عموم مردم می‌توانند با مراجعه به این سامانه با آدرس https://yaran.raisi.ir/managers و ثبت‌نام در بخش تعیین شده، شخصیت‌های کارآمدی که برای تصدی جایگاه‌های مختلف دولتی می‌شناسند را به رئیس‌جمهور منتخب معرفی کنند تا از این طریق در تشکیل کابینه‌ای مردمی مشارکت داشته باشند.

برچسب‌ها:,